Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recept na lásku

15. 7. 2009

*Recept na lásku*

2 kg lásky k druhému smícháme s 10 dkg citu, 0,5 kg touhy a dvěma (radši většími) kousky zamilovanosti. Všechno pečlivě promícháme a vzniklou směs posypeme špetkou kompromisu a vzájemné opory. Vzniklé těsto dobře uválíme a poté vykrájíme srdíčka, která ozdobíme trochu něžností. Plech potřeme (důležitým) pochopením a vykrájená a ozdobená srdíčka rozložíme na plech a dáme péct, až do zlatova. Vyndáme z trouby a dochutíme a dozdobíme nějakou sladkou dobrotou (např. sladkým polibkem) a podáváme s trochou hádek (ale pozor!, nepřehánět!...vždyť to usmiřování je stejně nejhezčí), trochu romantiky a pokud seženete i trochu fantazie, bude to úplná třešnička na konec. A ještě bych chtěla dodat, abyste si vážili, pokud máte někoho, kdo o vás opravdu stojí jako vy o něj, a kdo vám takovou dobrotu s chutí upéct dokáže!!! Nejhorší je, když ta první a hlavní ingrediencenení k sehnání. Opětovaná láska k tomu druhému je totiž základ celého receptu.
A poslední rada na konec: Važte si toho a radujte se z každé dobroty, kterou vám vaše láska upeče. Přeji dobrou chuť! =o)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nechapavost

(bara06, 30. 6. 2016 16:31)

a v jakem obchodeto mam sehnat?!?

recept na lasku

(lelona, 28. 3. 2016 20:37)

Laska

jak to mam doopravdy udelat

(sabina, 28. 10. 2015 19:57)

ja se te jen zeptam jak mam udelat ten lek tvar na lasku porad a ne nakou touhu prosim touzim oneho od prvni tridy a tet chodim do pate a on do seste prosim pomozmi z tim lektvarem